Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Kdy přijet: letní sezóna zde začíná cca v polovině května a končí cca v polovině října. Zimní (lyžařská) sezóna pak začíná v polovině prosince (pokud je dost sněhu) resp. před silvestrem a končí na začátku dubna. V létě se zde konají různé slavnosti (včetně proslulé rybí slavnosti - Fischfest), posvícení, koncerty pod širým nebem apod. Září a říjen jsou ideální pro pěší a cyklo turistiku. V prosinci zde máme různé slavnosti pojící se k církevním svátkům, adventní koncerty, oblíbené průvody hrůzostrašných čertů (Krampusumzug) a samozřejmě vánoční trhy.Holiday apartment Kolarnock je však v provozu po celý rok !Proč právě k nám: absolutní flexibilita v datu a délce pobytu, ubytování, a službách. Klid, soukromí a bezpečí. Úžasné místo s dech beroucím výhledem. Osobní a přátelské vztahy. Hovoříme česky !


Obzvláště vhodné pro ty, kteří chtějí objevovat nevšední krásy Korutan, vytěžit maximum z blízkosti Slovinska, Itálie a Jadranského pobřeží, a současně si užívat klidu a soukromí na rakouském venkově v místě s překrásným výhledem.


Jak se k nám dostat: velice jednoduše !

Buď: Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, směr Villach, u Spittal an der Drau sjet z dálnice k Millstätter See, podél jezera až do Radenthein a dále do Feld am See, a nakonec nahoru na kopec po Rauthstraße až ke žlutému domu.

Nebo: Vídeň, Klagenfurt, před Villachem na Salzburg, sjezd z dálnice na Ossiacher See, na kruhovém objezdu na Millstätter See, a přes Treffen a Afritz až do Feld am See.


GPS 46,7789063 / 13,7554156

Poloha Feld am See na mapě Rakouska (červený bod)

0