Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Brennsee a Afritzer See lákají ke koupání a vodním sportům

Termální lázně Römerbad

Malý výčet toho, co nabízí blízké a vzdálenější okolí:

10 jezer vhodných ke koupání, vodní sporty a rybaření. Wildpark s živými i vycpanými zvířaty. Rybí sádky. Půjčovny kol včetně elektrických. Tenisové kurty. Golfová hřiště. Jízdárna. Národní park Nockberge s vysokohorskou panoramatickou silnicí a spoustou turistických tras. Termální lázně a 100 km sjezdovek ve známém lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim. Dalších 6 lyžařských středisek. Zřícenina hradu Landskron s panoramatickou restaurací přímo na hradbách. Mini Mundus – miniatury světoznámých staveb (včetně Staroměstské radnice v Praze). Starobylé městečko Gmünd. Údolí Maltatal s přehradou vystavěnou mezi 3000 m vysokými štíty hor a s nejvyšším korutanským vodopádem. Hora Dobratsch s panoramatickou silnicí a vyhlídkou zavěšenou vysoko nad údolím. Hora Gerlitzen, kde si můžete nejen dobře zalyžovat, ale též se proletět na paraglidu nad jezerem a prohlédnout si město Villach z výšky. Slovinské Julské Alpy s lyžařským střediskem Kranjska Gora a údolím řeky Soči. V létě by si pak žádný návštěvník neměl nechat ujít celodenní výlet spojený s koupáním v moři a ochutnávkou čerstvých mořských ryb ve slovinském pitoreskním městečku Piran (2,5 hod. autem). A ještě mnoho a mnoho dalšího.

Přehrada v údolí Maltatal

Nejvyšší korutanský vodopád (Maltatal)

Milstätter See a Goldeck

Rádi Vám doporučíme zajímavá místa a atrakce v okolí, turistické a cyklo trasy, a podáme veškeré důležité informace.Časové vzdálenosti do některých známých míst (autem z Feld am See):

Villach, Spittal an der Drau – cca 30min.

Klagenfurt, hranice s Itálií/Slovinskem – cca 45min.

Kranjska Gora – cca 1hod.

Ljubljana, řeka Soča, Triglavský národní park – cca 1hod. 15min.

Salzburg - cca 1hod. 45min.

Graz, Terst, Koper – cca 2hod.

Piran - cca 2hod. 30 min.

Benátky – cca 3hod.

0